Software architekt

Všechny pracovní pozice (63)

Odpovědět na pracovní nabídku

Koho hledáme?

Hledáme architekta se zkušenostmi s návrhem robustních webových aplikací postavených na microservices. Vyvíjíme zcela novou videoplatformu ČT pro největší archiv online videa v ČR. Každodenní činností bude komunikace s architekty několika vývojových týmů a tvým úkolem bude navrhovat propojení služeb v rámci velkého ekosystému aplikací. Budeš zodpovědný za návrh a realizaci centrálního REST rozhraní a Message Queue. Do náplně práce patří také pravidelný reporting a dohled nad dokumentací.

Kraj: Praha

Typ úvazku: Na ŽL , Plný úvazek

Místo práce: Praha

Co bys měl umět

Nezbytná znalost GraphQL a realizace API Gateway, zkušenost s tvorbou UML diagramů a orchestrací containerů pomocí Kubernetes. Požadujeme minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici.

Docker ElasticSearch Git Kubernetes Linux MongoDB no-SQL RabbitMQ REST Web API

Odpovědět na pracovní nabídku

Další pracovní pozice od firmy Česká televize


Node.js programátor (senior/junior)

Česká televize

Praha, Částečný úvazek, Na ŽL, Plný úvazek . Docker, ElasticSearch, Express.js, MongoDB, MVC, no-SQL, Node.js, RabbitMQ, REST


PHP programátor (senior/junior)

Česká televize

Praha, Částečný úvazek, Na ŽL, Plný úvazek . Docker, ElasticSearch, Git, MongoDB, MVC, no-SQL, PHP, PHPUnit, RabbitMQ, REST, Symfony


Přijď nás poznat na veletrh Jobs Dev 18. 5. v Praze a popovídat si přímo s našimi vývojáři, kteří ti o nás řeknou vše, co tě bude zajímat.

Již je přihlášeno 951 programátorů

Získej lístek

Česká televize
http://www.ceskatelevize.cz/

Kontaktní osoba

Jméno: Denisa Neugebauerová
Pozice: Specialista lidských zdrojů
E-mail: denisa.neugebauerova@ceskatelevize.cz