Databázový specialista pro interní aplikace pod Linuxem

Všechny pracovní pozice (63)

Odpovědět na pracovní nabídku

Koho hledáme?

Pro projekt zpracování a analýzy interních dat hledáme specialistu pro práci s velkými objemy dat. Potřebujeme spravovat a průběžně udržovat a rozvíjet aplikace pro sběr vnitrofiremních dat o hotových výrobcích.

Příklad takové aplikace: Aplikace pro online měření a vyhodnocování kvality vyrobeného tiskového filamentu. V reálném čase se na několika výrobních linkách mnohokrát za vteřinu měří průměr vlákna a jeho barva, porovnávají se s požadovanými hodnotami a rozhoduje se o vyřazení materiálu, který hodnoty nesplňuje. Zároveň jsou data online přístupná na webu koncovým uživatelům, aby se mohli přesvědčit o konkrétní kvalitě výrobní šarže.

Kraj: Praha

Typ úvazku: Na ŽL , Plný úvazek

Místo práce: Partyzánská 188/7a, 17000 Praha, Česká republika

Co bys měl umět

- měření dat probíhá přes proprietární měřící nástroje *- přenos naměřených dat probíhá přes MQTT *- z MQTT brokeru je zpracovávají a vyhodnocují workery, které v reálném čase reagují *- předzpracovaná data se ukládají do Postgres databáze a odtud se zobrazují koncovým iuživatelůmAplikace data zpracovává nejenom v reálném čase, ale později má umožnit i analytické zpracování dat, například porovnání jednotlivých výrobních postupů, směn, výtěžností atd.Požadujeme: znalosti databázových technologií *- schopnost vybrat optimální konkrétní technologii pro jednotlivé typy úkolů *- práce s Linuxem,Postgres, Python, Git/github *- schopnost práce s MQTT technologií (edited)

C++ Git Linux Python

Co nabízíme

*- Práci na skvělých projektech, světově nejznámějších 3D tiskárnách, vyvíjených a vyráběných v České republice, v Praze, v Holešovicích (hned vedle metra Nádraží Holešovice, velké parkoviště). *- Kulturu startupu s plochou hierarchií, vysokou osobní zodpovědností a možností zasahovat do koncepce i rozvoje celého 3D odvětví. *- Flexibilní pracovní dobu, neformální pracovní prostředí *- Atraktivní odměnu založenou na vašich schopnostech *- Benefity dle potřeb a zájmu *- Přístup do PrůšaLabu a ke 3D tiskárnám i pro Tvé hobby projekty.

13. plat 3D tiskárna Dogfriendly office Firemní apartmány Masáže Občerstvení na pracovišti Polohovatelné stoly

S kým budeš pracovat

Vyrábíme a vyvíjíme 3D tiskárny Prusa i3, pravděpodobně nejznámější a nejpoužívanější 3D tiskárny na celém světě. Přímo z Prahy odešleme každý měsíc více než 6000 tiskáren, které dodáváme přímo koncovým zákazníkům. Během posledních čtyř let jsme se vypracovali z malé firmy o třech lidech v 9. nejrychleji rostoucí technologickou firmu v EMEA trzích (Evropa, Blízký a Střední východ, Afrika) podle Deloitte. A nehodláme se jen tak zastavit. Naše tiskárny vyvíjíme doslova od začátku až do konce – vymýšlíme nové technologie, navrhujeme hardware, vyvíjíme firmware, software i weby, testujeme, sestavujeme a balíme. Máme i vlastní nonstop zákaznickou podporu v hlavních světových jazycích.

Patrick Zandl
"Věci kolem vedení vývoje"

Odpovědět na pracovní nabídku

Další pracovní pozice od firmy Prusa Research, s.r.o.


Linux Embedded Developer

Prusa Research, s.r.o.

Praha, Na ŽL, Plný úvazek . C++, Git, Linux, Python


Senior vývojář embedded C++ pro ARM procesory

Prusa Research, s.r.o.

Praha, Na ŽL, Plný úvazek . C++, Git, Linux, Python


Přijď nás poznat na veletrh Jobs Dev 18. 5. v Praze a popovídat si přímo s našimi vývojáři, kteří ti o nás řeknou vše, co tě bude zajímat.

Již je přihlášeno 951 programátorů
z toho 87 programátorů c++ a 155 pythonistů

Získej lístek

Prusa Research, s.r.o.
https://www.prusa3d.cz/

Co chceme dokázat

Vyrábíme a vyvíjíme 3D tiskárny Prusa i3, pravděpodobně nejznámější a nejpoužívanější 3D tiskárny na celém světě. Přímo z Prahy odešleme každý měsíc více než 8000 tiskáren, které dodáváme přímo koncovým zákazníkům. Povedlo se nám naše tiskárny dodat již do 160 zemí světa. Během posledních čtyř let jsme se vypracovali z malé firmy o třech lidech v 9. nejrychleji rostoucí technologickou firmu v EMEA trzích (Evropa, Blízký a Střední východ, Afrika) podle Deloitte. A nehodláme se jen tak zastavit. Naše tiskárny vyvíjíme doslova od začátku až do konce – vymýšlíme nové technologie, navrhujeme hardware, vyvíjíme firmware, software i weby, testujeme, sestavujeme a balíme. Máme i vlastní nonstop zákaznickou podporu v hlavních světových jazycích. U případných nových kolegů bychom si cenili hlavně schopnosti učit se nové věci (zkušenosti s programováním v C/C++ a 3D modelováním taky nejsou k zahození ;-) ).

Kontaktní osoba

Jméno: Anna Ryšavá
Pozice: Recruiter
Telefon: +420703148419
LinkedIn
E-mail: anna.rysava@prusa3d.cz