Senior vývojář embedded C++ pro ARM procesory

Všechny pracovní pozice (63)

Odpovědět na pracovní nabídku

Koho hledáme?

Co by byl Tvůj úkol?

V rámci týmu vyvíjet open source firmware 3D tiskáren a dalších zařízení souvisejících s 3D tiskem a to v plně open-source prostředí, na rodinách procesorů ARM. Spolupodílet se na jeho automatickém testování, analyzování problémů a nasazování a to v rámci malého pětičleného týmu zařazeného mezi šedesátku vývojářů a konstruktérů našich tiskáren.

Chceš příklad takového úkolu?

Softwarová kompenzace nerovnosti povrchu, tedy vymyšlení, odladění a co největší přesnost algoritmu, který změří nerovnosti tiskové plochy a v průběhu 3D tisku je umí dynamicky promítnout do výšky tiskové vrstvy tak, aby výtisk byl co nejkvalitnější i právě s těmi drobnými výškovými odchylkami způsobenými zahříváním tiskové plochy či jinými důvody. Tyto technologie nás odlišují od konkurence a díky nim jsou tisky z tiskáren Průša dlouhodobě kvalitativně nejlepšími.

A takhle funkce vypadá pro uživatele: https://www.youtube.com/watch?…

Pokud se chcete podívat, jak jsme takový problém řešili pro procesory ATMEL, tady je GitHub repozitář…

https://github.com/…are/releases

Kraj: Praha

Typ úvazku: Na ŽL , Plný úvazek

Místo práce: Partyzánská 188/7a, 17000 Praha, Česká republika

Co bys měl umět

*- Dobré znalosti programování v C/C++, nejlépe zkušenost s procesory STM32F4 *- Schopnost se učit nové věci (to je u nás hodně důležité) *- Znalosti open source vývojových nástrojů, technologií a postupů *- GitHub, CI Trevis / Circle / Jenkins *- Unit testy, automatické testovací rutiny *- Výhodou jsou zkušenosti s konfigurací Linuxu pro embedded systémy a psaním Linuxových ovladačů *- Zkušenosti se základními elektronickými přístroji jako osciloskop, logický analyzátor atd *- Spolupráce s HW návrháři, výhodou je znalost zásad navrhování PCB *- Značnou výhodou je fandovství technologií 3D a 3D tisku *- Python či jinný vyšší jazyk, Linux scriptování *- Zažité postupy programování a týmové spolupráce (používáme kanban via Jira/Confluen­ce/GitHub) *- Výhodou jsou konkrétní zkušenosti s rodinou procesorů STM32 včetně programování USB/I2C/SPI/UART *- A také zkušenosti s Matlab jsou fajn

C++ Git Linux Python

Co nabízíme

*- Práci na skvělých projektech, světově nejznámějších 3D tiskárnách, vyvíjených a vyráběných v České republice, v Praze, v Holešovicích (hned vedle metra Nádraží Holešovice, velké parkoviště). *- Kulturu startupu s plochou hierarchií, vysokou osobní zodpovědností a možností zasahovat do koncepce i rozvoje celého 3D odvětví. *- Flexibilní pracovní dobu, neformální pracovní prostředí *- Atraktivní odměnu založenou na vašich schopnostech *- Benefity dle potřeb a zájmu *- Přístup do PrůšaLabu a ke 3D tiskárnám i pro Tvé hobby projekty.

13. plat 3D tiskárna Dogfriendly office Firemní apartmány Masáže Občerstvení na pracovišti Polohovatelné stoly

S kým budeš pracovat

Vyrábíme a vyvíjíme 3D tiskárny Prusa i3, pravděpodobně nejznámější a nejpoužívanější 3D tiskárny na celém světě. Přímo z Prahy odešleme každý měsíc více než 6000 tiskáren, které dodáváme přímo koncovým zákazníkům. Během posledních čtyř let jsme se vypracovali z malé firmy o třech lidech v 9. nejrychleji rostoucí technologickou firmu v EMEA trzích (Evropa, Blízký a Střední východ, Afrika) podle Deloitte. A nehodláme se jen tak zastavit. Naše tiskárny vyvíjíme doslova od začátku až do konce – vymýšlíme nové technologie, navrhujeme hardware, vyvíjíme firmware, software i weby, testujeme, sestavujeme a balíme. Máme i vlastní nonstop zákaznickou podporu v hlavních světových jazycích.

Patrick Zandl
"Věci kolem vedení vývoje"

Odpovědět na pracovní nabídku

Další pracovní pozice od firmy Prusa Research, s.r.o.


Databázový specialista pro interní aplikace pod Linuxem

Prusa Research, s.r.o.

Praha, Na ŽL, Plný úvazek . C++, Git, Linux, Python


Linux Embedded Developer

Prusa Research, s.r.o.

Praha, Na ŽL, Plný úvazek . C++, Git, Linux, Python


Přijď nás poznat na veletrh Jobs Dev 18. 5. v Praze a popovídat si přímo s našimi vývojáři, kteří ti o nás řeknou vše, co tě bude zajímat.

Již je přihlášeno 951 programátorů
z toho 87 programátorů c++ a 155 pythonistů

Získej lístek

Prusa Research, s.r.o.
https://www.prusa3d.cz/

Co chceme dokázat

Vyrábíme a vyvíjíme 3D tiskárny Prusa i3, pravděpodobně nejznámější a nejpoužívanější 3D tiskárny na celém světě. Přímo z Prahy odešleme každý měsíc více než 8000 tiskáren, které dodáváme přímo koncovým zákazníkům. Povedlo se nám naše tiskárny dodat již do 160 zemí světa. Během posledních čtyř let jsme se vypracovali z malé firmy o třech lidech v 9. nejrychleji rostoucí technologickou firmu v EMEA trzích (Evropa, Blízký a Střední východ, Afrika) podle Deloitte. A nehodláme se jen tak zastavit. Naše tiskárny vyvíjíme doslova od začátku až do konce – vymýšlíme nové technologie, navrhujeme hardware, vyvíjíme firmware, software i weby, testujeme, sestavujeme a balíme. Máme i vlastní nonstop zákaznickou podporu v hlavních světových jazycích. U případných nových kolegů bychom si cenili hlavně schopnosti učit se nové věci (zkušenosti s programováním v C/C++ a 3D modelováním taky nejsou k zahození ;-) ).

Kontaktní osoba

Jméno: Anna Ryšavá
Pozice: Recruiter
Telefon: +420703148419
LinkedIn
E-mail: anna.rysava@prusa3d.cz