Odpovědět na pracovní nabídku

Koho hledáme?

Dosažené vzdělání není pro práci u nás limitující faktorem. Důležitý je pro nás selský rozum při řešení složitých problémů a dotahování práce do úspěšného konce. Nejdůležitější je chuť se zlepšovat a učit se nové věci.

Kraj: Středočeský kraj

Typ úvazku: Částečný úvazek , Na ŽL , Plný úvazek

Místo práce: Beroun

Co bys měl umět

Měl bys mít znalost procesu vývoje IS. Měl bys mít organizační, komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování, časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, kreativnost při návrhu řešení – zkrátka takový typický ideální zaměstnanec.

SQL

Co nabízíme

Pokud naskočíš do našeho týmu, v prvních týdnech Tě čeká zaškolení pod vedením některého z našich zkušených analytiků. Budeš pracovat v technicky vyspělé společnosti.

Až projdeš fází zaškolení, budeš se v kooperaci s kolegy podílet na analýze. Systémy tvoříme a optimalizujeme na vysokou zátěž a provoz s maximální dostupností, vždyť obsluhují tisíce dotazů a poskytují služby 24×7.

Přesto u nás není problém najít prostor na studium, testování či implementaci nových technologií. Naši lidi mají prostor dělat to, co je baví.

S kým budeš pracovat

Tipsport je sázkovka, to ví přeci každý. Ale málokdo si dá dohromady to, že většina sázek se už přijímá online a tak je Tipsport dneska už vlastně technologická firma. Naše IT oddělení je proto opravdu hýčkané. Náš IT tým má přibližně 100 lidí, z toho analytiků už 13. A protože v kurzovém sázení pořád přibývají nové funkcionality i související služby, už zase je nás málo :-). Náš tým potřebuje povyrůst, přidáš se?

Můžeme Ti nabídnout neformální a velmi přátelský kolektiv, možnost práce z domova, flexibilní pracovní dobu, sick days, týden dovolené navíc, odborné tréninky a školení, v neposlední řadě také zajímavé mzdové ohodnocení a široký systém dalších zaměstnaneckých benefitů. Kanceláře máme Berouně.

Robert Sedlák
Head of the department of business analysts and project managers
LinkedIn

Odpovědět na pracovní nabídku

Další pracovní pozice od firmy Tipsport a.s.


DEVELOPER (JAVA, JAVASCRIPT)

Tipsport a.s.

Středočeský kraj, Částečný úvazek, Na ŽL, Plný úvazek . ActiveMQ, Closure, DWR, ES6, Flux, Git, Gradle, Guava, Gulp, Hibernate, HTML, JavaScript, JBoss, Jenkins, LESS, MongoDB, Oracle, React, REST, SocketIO


Vývojář mobilních aplikací (iOS/Android)

Tipsport a.s.

Středočeský kraj, Částečný úvazek, Na ŽL, Plný úvazek . Android SDK, Java, Objective C, Swift, Xcode


Přijď nás poznat na veletrh Jobs Dev 18. 5. v Praze a popovídat si přímo s našimi vývojáři, kteří ti o nás řeknou vše, co tě bude zajímat.

Již je přihlášeno 951 programátorů
z toho 138 databázistů

Získej lístek

Tipsport a.s.
https://jobs.tipsport.cz/

Co chceme dokázat

Tipsport mění svět kurzového sázení, v prostředí jedinečné sázkařské komunity umožňuje svým klientům sdílet informace a nacházet inspiraci. Společnost, která dominuje českému trhu, tak zároveň výrazně překračuje jeho hranice. V roce 1991 Tipsport vznikl jako lokální společnost s jedinou pobočkou ve středočeském Berouně. Dnes je mezinárodním holdingem s 3000 zaměstnanců, kteří v Česku pracují pro značky Tipsport a Chance a na Slovensku pro značku Tipsport.

Drtivá většina sázek je dnes přijímána on-line a tomu odpovídá i technologické směřování společnosti. Jedinečnými řešeními, šíří nabídky i hladinou kurzů se Tipsport už neměří s lokální konkurencí, ale obstojí v celosvětovém měřítku.

Co říkají o práci v Tipsport a.s. zaměstnanci?

„Náš vývojový cyklus je skvělý, protože jeho součástí je i tzv. maintain, který využíváme nejen na refactoring a údržbu stávajícího kódu, ale i na zkoušení a zavádění nových věcí do praxe“

„Věci, které programujeme, používá hodně lidí a většinou i naši kámoši“

„Když chci, můžu pracovat z domova“

„Na nic si tu nehrajem, můžu tu pracovat klidně v teplákách“

„Analytické oddělení je sázka na jistotu, přátelská atmosféra a naplňující práce je největší výhoda. Šikovný analytik je základ každé úspěšné firmy.“

„Líbí se mi přátelská atmosféra, díky které se jednodušeji pracuje, dá se s každým domluvit a hodně se přiučit.“

„Děláme věci jinak – prostě lépe než kdekoliv jinde.“

„Pokud budeš mít nějaký problém, vždy se najde někdo, kdo je ti ochotný poskytnut pomocnou ruku.“

„Lidský a spravedlivý přístup ke každému jednotlivci. I ředitel divize si s Vámi přátelsky popovídá a přijde Vám na schůzku.“

„Záleží jen na Vás, jak si naplánujete schůzky – když žádné nemáte, můžete mít home office.“

„Silná česká firma, která se stará hezky nejen o své zaměstnance, ale i o město.“

„Různorodá práce na zajímavých projektech, která Vás nebude nudit – neděláme žádné nudné zakázkové aplikace, nejsme banka ani pojišťovna ;)“

„Super práce, výborný kolektiv, jednoduše práce snů.“

„V Tipsportu budeš spolupracovat s profesionály ve svém oboru.“

„Pracovat v Tipsportu je radost. Možnost práce z domova, neformální prostředí a příjemný kolektiv, který se zajde pobavit i po práci. To přece chceš.“

Kontaktní osoba

Jméno: Lada Foltýnová
Pozice: IT Recruiter
E-mail: Lada.foltynova@tipsport.cz