Vývojář mobilních aplikací (iOS/Android)

Všechny pracovní pozice (63)

Odpovědět na pracovní nabídku

Koho hledáme?

Dosažené vzdělání není pro práci u nás limitující faktorem. Chceme parťáka, kterého bude bavit s námi pracovat na rozvoji a provozu iOS či Android aplikace. Takový člověk by měl být samostatný, kreativní a mít pár zkušeností (reference uvítáme – např. vydané appky). Prostě chceme šikovnou partnerku nebo partnera, co umí napéct koláče pro celé patro ???

Kraj: Středočeský kraj

Typ úvazku: Částečný úvazek , Na ŽL , Plný úvazek

Místo práce: Beroun

Co bys měl umět

Pokud chceš pracovat na iOS aplikaci, měl bys mít zkušenost s vývojem aplikací pro iPhone a iPad. Měl bys také mít znalost programovacího jazyka Swift/Objective C a zkušenosti s prací v Xcode.

Pokud tě víc láká Android appka, je třeba znalost programovacího jazyka Java a znalost Android SDK.

Zbytek tě doučíme.

Android SDK Java Objective C Swift Xcode

Co nabízíme

Pokud naskočíš do našeho týmu, v prvních týdnech a měsících Tě čeká zaškolení pod vedením některého z našich zkušených vývojářů. Aplikací pro iOS Tě provede Honza, Androidem zase Verča.

Až projdeš fází zaškolení, budeš se v kooperaci s kolegy podílet na vývoji systémů, které tvoříme a optimalizujeme na vysokou zátěž a provoz s maximální dostupností, vždyť obsluhují tisíce dotazů a poskytují služby 24×7.

Přesto u nás není problém najít prostor na studium, testování či implementaci nových technologií. Naši vývojáři nežijí ve stresu z termínů, ale mají prostor dělat to, co je baví.

S kým budeš pracovat

Tipsport je sázkovka, to ví přeci každý. Ale málokdo si dá dohromady to, že většina sázek se už přijímá online a tak je Tipsport dneska už vlastně technologická firma. Naše IT oddělení je proto opravdu hýčkané. Jen náš tým mobilních vývojář má téměř 50 lidí a protože v kurzovém sázení pořád přibývají nové funkcionality i související služby, už zase je nás málo :-). Náš tým potřebuje povyrůst, přidáš se?

Vývoj probíhá dynamicky v 6-ti týdenních cyklech, tj. 4 týdny vývoj a 2 týdny maintainance. Vždy se najde čas na péči o kód – doplnění testů, komentářů, refaktoring, optimalizace a všechno pilujeme k dokonalosti.

Můžeme Ti nabídnout neformální a velmi přátelský kolektiv, možnost práce z domova (po a út jsme v kanceláři, ostatní dny můžeš pracovat z domova), flexibilní pracovní dobu, sick days, týden dovolené navíc, odborné tréninky a školení, v neposlední řadě také zajímavé mzdové ohodnocení a široký systém dalších zaměstnaneckých benefitů. Kanceláře máme v Berouně, v procesu jsou však i kanceláře v Praze.

Veronika Netrvalová
Vedoucí vývojář Android

Jan Loose
Vedoucí vývojář iOS
LinkedIn

Odpovědět na pracovní nabídku

Další pracovní pozice od firmy Tipsport a.s.


DEVELOPER (JAVA, JAVASCRIPT)

Tipsport a.s.

Středočeský kraj, Částečný úvazek, Na ŽL, Plný úvazek . ActiveMQ, Closure, DWR, ES6, Flux, Git, Gradle, Guava, Gulp, Hibernate, HTML, JavaScript, JBoss, Jenkins, LESS, MongoDB, Oracle, React, REST, SocketIO


IT ANALYTIK

Tipsport a.s.

Středočeský kraj, Částečný úvazek, Na ŽL, Plný úvazek . SQL


Přijď nás poznat na veletrh Jobs Dev 18. 5. v Praze a popovídat si přímo s našimi vývojáři, kteří ti o nás řeknou vše, co tě bude zajímat.

Již je přihlášeno 953 programátorů
z toho 230 javistů a 10 programátorů objective-c a 26 programátorů swiftu

Získej lístek

Tipsport a.s.
https://jobs.tipsport.cz/

Co chceme dokázat

Tipsport mění svět kurzového sázení, v prostředí jedinečné sázkařské komunity umožňuje svým klientům sdílet informace a nacházet inspiraci. Společnost, která dominuje českému trhu, tak zároveň výrazně překračuje jeho hranice. V roce 1991 Tipsport vznikl jako lokální společnost s jedinou pobočkou ve středočeském Berouně. Dnes je mezinárodním holdingem s 3000 zaměstnanců, kteří v Česku pracují pro značky Tipsport a Chance a na Slovensku pro značku Tipsport.

Drtivá většina sázek je dnes přijímána on-line a tomu odpovídá i technologické směřování společnosti. Jedinečnými řešeními, šíří nabídky i hladinou kurzů se Tipsport už neměří s lokální konkurencí, ale obstojí v celosvětovém měřítku.

Co říkají o práci v Tipsport a.s. zaměstnanci?

„Náš vývojový cyklus je skvělý, protože jeho součástí je i tzv. maintain, který využíváme nejen na refactoring a údržbu stávajícího kódu, ale i na zkoušení a zavádění nových věcí do praxe“

„Věci, které programujeme, používá hodně lidí a většinou i naši kámoši“

„Když chci, můžu pracovat z domova“

„Na nic si tu nehrajem, můžu tu pracovat klidně v teplákách“

„Analytické oddělení je sázka na jistotu, přátelská atmosféra a naplňující práce je největší výhoda. Šikovný analytik je základ každé úspěšné firmy.“

„Líbí se mi přátelská atmosféra, díky které se jednodušeji pracuje, dá se s každým domluvit a hodně se přiučit.“

„Děláme věci jinak – prostě lépe než kdekoliv jinde.“

„Pokud budeš mít nějaký problém, vždy se najde někdo, kdo je ti ochotný poskytnut pomocnou ruku.“

„Lidský a spravedlivý přístup ke každému jednotlivci. I ředitel divize si s Vámi přátelsky popovídá a přijde Vám na schůzku.“

„Záleží jen na Vás, jak si naplánujete schůzky – když žádné nemáte, můžete mít home office.“

„Silná česká firma, která se stará hezky nejen o své zaměstnance, ale i o město.“

„Různorodá práce na zajímavých projektech, která Vás nebude nudit – neděláme žádné nudné zakázkové aplikace, nejsme banka ani pojišťovna ;)“

„Super práce, výborný kolektiv, jednoduše práce snů.“

„V Tipsportu budeš spolupracovat s profesionály ve svém oboru.“

„Pracovat v Tipsportu je radost. Možnost práce z domova, neformální prostředí a příjemný kolektiv, který se zajde pobavit i po práci. To přece chceš.“

Kontaktní osoba

Jméno: Lada Foltýnová
Pozice: IT Recruiter
E-mail: Lada.foltynova@tipsport.cz