C# DEVELOPER – OBLAST ENERGETIKY

Všechny pracovní pozice (63)

Odpovědět na pracovní nabídku

Koho hledáme?

Budeš rád součástí změn na energetickém trhu? Chceš pochopit fungování energetického trhu a pomoci jeho udržitelnosti i v 21. století?

Naše projekty v oblasti energetiky posilujeme o nadšené juniory i zkušené C# vývojáře. Máme zájem o přátelské, komunikativní a otevřené lidi, kteří zapadnou mezi nás.

Kraj: Praha

Typ úvazku: Částečný úvazek , Na ŽL , Plný úvazek

Místo práce: Praha

Plat: 30000 - 55000 Kč

Co bys měl umět

  • programovat v C#
  • napsat jednoduchý SQL dotaz
  • alespoň tušit co je XM
  • nebát se zeptat, pokud nevíš
  • spolupracovat s týmem

Pokud některé z výše uvedených znalostí nemáš, nevadí! Ukaž, že máš o práci a vzdělávání zájem a my tě to naučíme.

C#

Co nabízíme

  • Máme flexibilní pracovní dobu a týden volna navíc.
  • Podporujeme vzdělávání, představíme ti koncept vzdělávacích aktivit zahrnující jak interní školení, tak i placené certifikace.
  • „Práce hrou“ – máme neformální pracovní prostředí, jednou za čas pracujeme v Krkonoších nebo jinde v přírodě, s kolegy se potkáváme i mimo práci – večírky, letní grilovačky.
  • Mimo jiné můžeš využívat firemní apartmány v Chorvatsku, nebo s námi vyrazit na plavby na jachtách.

Benefity: Využití firemních objektů pro soukromé účely, volnočasové aktivity s Multisport kartou, příspěvek na penzijní spoření, svatební dar, kočárek při narození dítěte, vstupenky na kulturní akce (divadlo, kino).

S kým budeš pracovat

Čeká tě kolektiv juniorních i seniorních vývojářů. Budeme rádi, když s námi budeš trávit čas i mimo projekt. Třeba na kulečníku, golfu, lezecké stěně, pivu nebo dalších aktivitách.

Pokud bys chtěl, můžeš se také účastnit analýzy a být v kontaktu s klientem.

Odpovědět na pracovní nabídku

Další pracovní pozice od firmy Unicorn a.s.


DevOps nadšenec!

Unicorn a.s.

Praha, Částečný úvazek, Na ŽL, Plný úvazek . Ansible, Cloud, DevOps, Docker, Jenkins, Kubernetes, Linux, Maven, Nexus, OpenShift, OpenStack, PowerShell, Python


JAVA DEVELOPER – OBLAST ENERGETIKY

Unicorn a.s.

Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Na ŽL, Plný úvazek . Java


Přijď nás poznat na veletrh Jobs Dev 18. 5. v Praze a popovídat si přímo s našimi vývojáři, kteří ti o nás řeknou vše, co tě bude zajímat.

Již je přihlášeno 950 programátorů
z toho 193 programátorů c#

Získej lístek

Unicorn a.s.
https://unicorn.com/

Co chceme dokázat

Unicorn je dnes v České republice renomovanou firmou, která se objevuje pravidelně v žebříčcích nejúspěšnějších podniků v regionu a je naprostou špičkou v oboru. Z pohledu Evropy je společnost Unicorn vnímána jako vynikající dodavatel řešení v několika odvětvích. Zejména v energetice a bankovnictví jsme automaticky zařazováni do výběrových řízení, kde pravidelně vyhráváme. Naší ambicí je být prvotřídním světovým systémovým integrátorem a dodavatelem IT řešení s vysokou přidanou hodnotou.

Co říkají o práci v Unicorn a.s. zaměstnanci?

Milujeme svou práci. Přesto, že je někdy velmi náročná a těžká, je krásná. Je to práce tvůrčí. Vážíme si toho, že pracujeme v perspektivním oboru. My v Unicorn už dávno víme to, co dnes všichni objevují a zažívají – software je všude.

Unicorn dává šanci a vychovává mladé talenty, je běžné, že vysoce odborné znalosti mají lidé pod třiceti lety. Nejmladším odborníkům je pětadvacet a i to jsou lidé, kteří jezdí s týmem do Anglie na jednání, kde proti nim sedí Angličani, Francouzi, Indové či Marokánci. Společně konzultují složitá technická řešení a naši specialisté radí, jak to mají dělat.

Ve firmě si všichni tykáme a vedení podporuje naši iniciativu i nové nápady. Hned v rámci úvodních školení se také každý nováček setká s top managementem. Pokud člověk chce zkusit něco jiného, a má na to schopnosti, je v Unicornu opravdu velká šance, že se dostane k projektu a na pozici, kde svůj potenciál využije a bude jej dále rozvíjet,“ Jan Froněk.

Kontaktní osoba

Jméno: Michala Křížová
Pozice: Personal consultant
Telefon: 606 067 852
E-mail: michaela.krizova@unicorn.com