DevOps nadšenec!

Všechny pracovní pozice (63)

Odpovědět na pracovní nabídku

Koho hledáme?

Myslíš si, že úspěch informačních systémů nestojí jen na vývojářích, ale také na správném fungování systému? Chceš se podílet na rozvoji moderní bankovní aplikace, která obsluhuje miliony klientů po celé České republice?

Tušíš, co znamená DevOps a chceš se naučit jak ho efektivně využít a zároveň se inspirovat od svých nových seniorních kolegů, kteří tyto principy zavedli ve většině českých bank?

Přijď se o tom s námi pobavit!

Kraj: Praha

Typ úvazku: Částečný úvazek , Na ŽL , Plný úvazek

Místo práce: U Pergamenky 1522/2, Praha 7 - Holešovice

Plat: 40000 - 80000 Kč

Co bys měl umět

<ul><li>Základy OS Linux (administrace, shell).</li><li>Zá­klady programování nebo skriptování (Bash, Python, Go aj.).</li><li>Zájem o nové technologie, ochotu a chuť se něco nového naučit.</li><li>Zk­ušenosti s provozem nebo nasazováním nových verzí informačních systémů výhodou.</li><li>Zn­alost cloudových a virtualizačních technologií (Docker, KVM, VMware, Kubernetes) výhodou.</li></ul>

Ansible Cloud DevOps Docker Jenkins Kubernetes Linux Maven Nexus OpenShift OpenStack PowerShell Python

Co nabízíme

  • Budeš součástí týmu, který pracuje na projektu zavádění nejmodernějších technologií do enterprise prostředí.
  • Poznáš nejnovější IT technologie jako je OpenStack, Docker, Kubernetes
  • Budeš využívat nástroje pro kontinuální integraci a automatizaci (Jenkins, Nexus, Maven, Ansible).
  • Vychováme z tebe odborníka na Cloud a DevOps.
  • Čekají tě strategické projekty a tým specialistů, kteří se rádi podělí o své know-how.

Benefity: Využití firemních objektů pro soukromé účely (apartmány v Chorvatsku, chata v Krkonoších aj..), volnočasové aktivity s Multisport kartou, příspěvek na penzijní spoření, svatební dar, kočárek při narození dítěte, kulturní akce typu vánoční koncert ve fóru Karlín, lístky do kina, divadla.

Firemní apartmány

S kým budeš pracovat

Náš tým je plný specialistů, kteří jsou nadšení do své práce. Práce je naším koníčkem, dokážeme lidi kolem sebe motivovat a efektivně si předávat know-how.

Odpovědět na pracovní nabídku

Další pracovní pozice od firmy Unicorn a.s.


C# DEVELOPER – OBLAST ENERGETIKY

Unicorn a.s.

Praha, Částečný úvazek, Na ŽL, Plný úvazek . C#


JAVA DEVELOPER – OBLAST ENERGETIKY

Unicorn a.s.

Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Na ŽL, Plný úvazek . Java


Přijď nás poznat na veletrh Jobs Dev 18. 5. v Praze a popovídat si přímo s našimi vývojáři, kteří ti o nás řeknou vše, co tě bude zajímat.

Již je přihlášeno 951 programátorů
z toho 116 a 155 pythonistů

Získej lístek

Unicorn a.s.
https://unicorn.com/

Co chceme dokázat

Unicorn je dnes v České republice renomovanou firmou, která se objevuje pravidelně v žebříčcích nejúspěšnějších podniků v regionu a je naprostou špičkou v oboru. Z pohledu Evropy je společnost Unicorn vnímána jako vynikající dodavatel řešení v několika odvětvích. Zejména v energetice a bankovnictví jsme automaticky zařazováni do výběrových řízení, kde pravidelně vyhráváme. Naší ambicí je být prvotřídním světovým systémovým integrátorem a dodavatelem IT řešení s vysokou přidanou hodnotou.

Co říkají o práci v Unicorn a.s. zaměstnanci?

Milujeme svou práci. Přesto, že je někdy velmi náročná a těžká, je krásná. Je to práce tvůrčí. Vážíme si toho, že pracujeme v perspektivním oboru. My v Unicorn už dávno víme to, co dnes všichni objevují a zažívají – software je všude.

Unicorn dává šanci a vychovává mladé talenty, je běžné, že vysoce odborné znalosti mají lidé pod třiceti lety. Nejmladším odborníkům je pětadvacet a i to jsou lidé, kteří jezdí s týmem do Anglie na jednání, kde proti nim sedí Angličani, Francouzi, Indové či Marokánci. Společně konzultují složitá technická řešení a naši specialisté radí, jak to mají dělat.

Ve firmě si všichni tykáme a vedení podporuje naši iniciativu i nové nápady. Hned v rámci úvodních školení se také každý nováček setká s top managementem. Pokud člověk chce zkusit něco jiného, a má na to schopnosti, je v Unicornu opravdu velká šance, že se dostane k projektu a na pozici, kde svůj potenciál využije a bude jej dále rozvíjet,“ Jan Froněk.

Kontaktní osoba

Jméno: Michala Křížová
Pozice: Personal consultant
Telefon: 606 067 852
E-mail: michaela.krizova@unicorn.com