JAVA DEVELOPER – OBLAST ENERGETIKY

Všechny pracovní pozice (63)

Odpovědět na pracovní nabídku

Koho hledáme?

Hledáš nový impuls nebo právě dokončuješ rozjetý projekt? Chceš se realizovat v oblasti vývoje SW a programuješ v Javě? Nebo jsi ještě student a hledáš pouze brigádu?

Naše projekty v oblasti energetiky posilujeme o nadšené juniory i zkušené Java developery. Pomoz nám s vývojem informačních systémů na výpočet přeshraniční kapacity elektrického vedení, pro přeshraniční obchodování s elektřinou aj.

Kraj: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj

Typ úvazku: Na ŽL , Plný úvazek

Místo práce: Pardubice (Třída Míru 92), Hradec králové (Hradecká 1151/2) nebo Chrudim (Tovární 1112)

Plat: 25000 - 45000 Kč

Co bys měl umět

  • Zájem o IT (vzdělání/trávení volného času).
  • Orientaci v těchto technologiích – Java SE/EE, HTML, CSS.
  • Povědomí o práci s databázemi – Oracle, MySQL.
  • Základní přehled v analýze – UML/EA.
  • Odhodlání na sobě pracovat a růst.
  • Ochotu případně vést juniornější kolegy.

Java

Co nabízíme

  • Možnost vybrat si místo výkonu práce – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim.
  • Péči HR specialistky, která se postará i o tvůj individuální vzdělávací plán.
  • Zábavu na firemních akcích jako jsou: orienťáky, fotbalové turnaje, grilovačky, vánoční večírky či společné pobočkové snídaně.

Benefity:

  • Zážitkové benefity – plavby na jachtách, apartmány v Chorvatsku, chata v Krkonoších, svatební dar, kočárek k narození dítěte,příspěvek na penzijní spoření. Volný čas můžeš trávit s Multisport kartou.

Firemní apartmány

S kým budeš pracovat

Čeká tě kolektiv juniorních i seniorních vývojářů. Konkrétní kolegové záleží na tom, jakou lokalitu si zvolíš, ale na každé z nich jsou samí fajn lidi, kteří tě do všeho zasvětí, takže se není čeho obávat.

Odpovědět na pracovní nabídku

Další pracovní pozice od firmy Unicorn a.s.


C# DEVELOPER – OBLAST ENERGETIKY

Unicorn a.s.

Praha, Částečný úvazek, Na ŽL, Plný úvazek . C#


DevOps nadšenec!

Unicorn a.s.

Praha, Částečný úvazek, Na ŽL, Plný úvazek . Ansible, Cloud, DevOps, Docker, Jenkins, Kubernetes, Linux, Maven, Nexus, OpenShift, OpenStack, PowerShell, Python


Přijď nás poznat na veletrh Jobs Dev 18. 5. v Praze a popovídat si přímo s našimi vývojáři, kteří ti o nás řeknou vše, co tě bude zajímat.

Již je přihlášeno 950 programátorů
z toho 230 javistů

Získej lístek

Unicorn a.s.
https://unicorn.com/

Co chceme dokázat

Unicorn je dnes v České republice renomovanou firmou, která se objevuje pravidelně v žebříčcích nejúspěšnějších podniků v regionu a je naprostou špičkou v oboru. Z pohledu Evropy je společnost Unicorn vnímána jako vynikající dodavatel řešení v několika odvětvích. Zejména v energetice a bankovnictví jsme automaticky zařazováni do výběrových řízení, kde pravidelně vyhráváme. Naší ambicí je být prvotřídním světovým systémovým integrátorem a dodavatelem IT řešení s vysokou přidanou hodnotou.

Co říkají o práci v Unicorn a.s. zaměstnanci?

Milujeme svou práci. Přesto, že je někdy velmi náročná a těžká, je krásná. Je to práce tvůrčí. Vážíme si toho, že pracujeme v perspektivním oboru. My v Unicorn už dávno víme to, co dnes všichni objevují a zažívají – software je všude.

Unicorn dává šanci a vychovává mladé talenty, je běžné, že vysoce odborné znalosti mají lidé pod třiceti lety. Nejmladším odborníkům je pětadvacet a i to jsou lidé, kteří jezdí s týmem do Anglie na jednání, kde proti nim sedí Angličani, Francouzi, Indové či Marokánci. Společně konzultují složitá technická řešení a naši specialisté radí, jak to mají dělat.

Ve firmě si všichni tykáme a vedení podporuje naši iniciativu i nové nápady. Hned v rámci úvodních školení se také každý nováček setká s top managementem. Pokud člověk chce zkusit něco jiného, a má na to schopnosti, je v Unicornu opravdu velká šance, že se dostane k projektu a na pozici, kde svůj potenciál využije a bude jej dále rozvíjet,“ Jan Froněk.

Kontaktní osoba

Jméno: Michala Křížová
Pozice: Personal consultant
Telefon: 606 067 852
E-mail: michaela.krizova@unicorn.com